Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zlecone: Złote Skrzydła 2010

09.12.2010, 12:14aktualizacja: 09.12.2010, 12:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Dziennik Gazeta Prawna i firma doradcza KPMG już po raz czwarty przeprowadziły plebiscyt na najlepszą fachową książkę roku młodego autora. Wśród czterech kategorii, w których przyznano nagrody jest trzech autorów książek wydanych przez Wolters Kluwer Polska.

W tym roku nagradzano książki w następujących kategoriach: Prawo gospodarcze, Zarządzanie, Podatki, Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych. Laureatem w kategorii Podatki został Dariusz Strzelec, autor książki "Naruszenia przepisów postępowania przez organy podatkowe". Laureatem w kategorii Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych został Krzysztof Ślebzak za książkę "Ochrona emerytalnych praw nabytych".

Ponadto w kategorii Prawo Gospodarcze, w której nie wyłoniono laureata, wyróżniono Katarzynę Skubisz-Kępkę za książkę "Sprostowanie i odpowiedź w prasie". Studium z zakresu prawa polskiego na tle prawnoporównawczym również wydaną przez Wolters Kluwer Polska.

Ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce 8 grudnia podczas uroczystej gali. Organizatorzy konkursu podkreślają, że najważniejszymi kryteriami wyboru były: wysoka jakość publikacji, interesująca nowatorska tematyka z zakresu podatków, prawa pracy, prawa gospodarczego lub zarządzania. Do konkursu Złote Skrzydła Gazety Prawnej mogą zostać zgłoszeni autorzy, którzy w chwili wydania książki nie ukończyli 35. roku życia. Oceniano książki wydane w 2009 roku.

Plik graficzny dotyczący tej informacji prasowej znajduje się na portalu Serwisu Informacji Zleconych pod adresem http://siz.pap.pl.

KONTAKT:

Maria Gabriela Jasińska

PR and Communication Manager

tel. +48 604 290 769

e-mail: mjasinska@wolterskluwer.pl

Wolters Kluwer Polska jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczego Wolters Kluwer. Na rynku polskim jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych. Niezmiennie od wielu lat wydaje produkty najwyższej jakości. Obecnie pod markami ABC, LEX i Oficyna wydawane są produkty elektroniczne, książki i czasopisma. W ofercie wydawnictwa znajdują się również szkolenia i konferencje. http://www.wolterskluwer.pl

Wolters Kluwer jest globalną i wiodąca firmą wydawniczą i dostawcą usług informacyjnych. Globalnie zapewnia swoje usługi i produkty profesjonalistom w sektorach: zdrowia, podatków, księgowości, usług finansowych, firm, prawa oraz organów regulacyjnych. Wolters Kluwer osiąga roczne przychody (2009) w wysokości 3,4 miliarda euro (4.8 miliarda dolarów), prowadzi działalność w Europie, Ameryce Północnej oraz regionie Azji i Pacyfiku, zatrudnia około 19 300 osób na całym świecie. Centrala Wolters Kluwer znajduje się w Amsterdamie, Holandia. Więcej informacji o naszej pozycji rynkowej, klientach, markach i organizacji na stronie: http://www.wolterskluwer.com

Źródło informacji: Wolters Kluwer Polska

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.12.2010, 12:14
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ