Newsletter

Zdrowie i styl życia

Bolesławiec: Wielofunkcyjne boisko

01.04.2021, 11:49aktualizacja: 01.04.2021, 11:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Bolesławiec
Fot. UM Bolesławiec
W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bolesławcu trwają przygotowania do budowy pełnowymiarowego boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią. Planowane wymiary 105 x 65 m. Nowe boisko zlokalizowane będzie na terenie Ośrodka Wodno – Sportowego przy ul. Spacerowej 24.

W obecnych czasach optymalnym rozwiązaniem dla obiektów treningowych i rekreacyjnych jest budowa boiska wielofunkcyjnego ze sztuczną nawierzchnią. Główną zaletą takiego rozwiązania jest wytrzymałość i możliwość całorocznego użytkowania. Obiekt będzie oświetlony, co pozwoli na prowadzenie zajęć także w godzinach wieczornych. Prezydent Bolesławca Piotr Roman zwrócił się do Rady Miasta w sprawie przeznaczenia środków na realizację inwestycji.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.04.2021, 11:49
Źródło informacji Bolesławiec
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ