Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Miejski Park Wodny administrowany przez MOSiR, który zainaugurował działalność 4 września, cieszył się w październiku coraz większą popularnością. W ciągu tego miesiąca skorzystało z niego blisko 14,9 tys. osób. Przyczyniły się do tego zapewne dodatkowe atrakcje dla odwiedzających.
Park Wodny przy ul. Dekabrystów od połowy września zaprasza na ceremonie saunowe z udziałem saunamistrzów, które odbywają się we wtorki, czwartki i soboty.
W ramach biletu do części basenowej dostępny jest także bezpłatny ogólnodostępny Aqua Aerobic (w poniedziałki, czwartki, piątki o godz. 20, we wtorki o 19) oraz podobne zajęcia dedykowane seniorom. Te odbywają się w poniedziałki i wtorki o 12, a także od środy do piątku o 10.30. Seniorzy po zakończeniu zajęć mogą też skorzystać z promocyjnej ceny na kawę i herbatę w restauracji La Playa. Z kolei nauka pływania dla niemowląt odbywa się - pod warunkiem zebrania stosownej liczby chętnych - w środy o godz. 11.30.
Część basenowa Parku czynna jest codziennie w godzinach od 10 do 22, natomiast saunarium od poniedziałku do piątku w godz. od 16 do 22, a w soboty, niedziele i święta od 12 do 22.
Szczegółowe informacje dotyczące oferty Parku i organizowanych zajęć można znaleźć na stronie https://parkwodnyczestochowa.mosir.pl
Zapraszamy!
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 09.11.2021, 16:35 |
| Źródło informacji | Częstochowa |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Rzadka choroba, która sprawia, że codzienne życie zaczyna wyglądać jak spacer po linie
Na początku występowały lekkie zaburzenia równowagi, trudności z utrzymaniem prostego chodu. Z czasem jednak ciało przestaje słuchać, a każdy krok przypomina spacer po linie. Dla Beaty był to początek choroby, o której wcześniej nigdy nie słyszała - ataksji Friedreicha.- 10.12.2025, 13:54
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Biuro prasowe kampanii „Challenge Your Balance"
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ