Newsletter

Zdrowie i styl życia

Częstochowa: SP 1 stawia na profilaktykę

23.02.2024, 17:23aktualizacja: 23.02.2024, 17:23

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Krzysztof Niedźwiecki podczas występu w ramach warsztatów dotyczących profilaktyki uzależnień
Fot. Krzysztof Niedźwiecki podczas występu w ramach warsztatów dotyczących profilaktyki uzależnień
,,Zło dobrem zwyciężaj’’ – pod takim hasłem 21 lutego Szkoła Podstawowa nr 1 przeprowadziła warsztaty, w których wzięli udział także uczniowie z innych częstochowskich szkół.

Uczennice i uczniowie wysłuchali występu muzyka Krzysztofa Niedźwieckiego, który w oryginalny sposób poruszył kwestie profilaktyki uzależnień i wspólnie z młodzieżą zastanawiał się nad problemami, z którymi muszą się zmagać na co dzień – hejtem i osamotnieniem. Podczas rozmów poruszono kwestię depresji, która dotyka również młode osoby. Artyście udało się nawet zachęcić nastolatków do wspólnego śpiewu, a same warsztaty spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem. Wzięło w nich udział ponad 200 uczniów ze szkół: SP 1, SP 12, SP 31, SP 41, SP 42, SP 48, SP 50 i ZS-P 1.

Warsztaty są elementem programu profilaktyki uzależnień realizowanego z inicjatywy Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Częstochowy.

na podstawie informacji Wydziału Edukacji UM

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 23.02.2024, 17:23
Źródło informacji UM Częstochowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii