Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata prasowa online pt. „Żyć z rakiem jajnika. Jak motyl. Historie prawdziwe Znaleźć ODWAGĘ!

14.06.2021, 16:34aktualizacja: 14.06.2021, 16:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin debaty: 11.06.2021 r., godz. 14:30

Organizatorzy debaty zapraszają na spotkanie online z panami: prof. Mariuszem Bidzińskim, konsultantem krajowym w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej i dr hab. n. med. Radosławem Mądrym, kierownikiem Oddziału Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz bohaterkami i autorkami książki „Jak motyl. Odczarować mity” przedstawiającej  życie chorych na raka jajnika kobiet, którym los kazał porzucić w życiu to co zbędne, znaleźć odwagę i skupić się na tym, co najważniejsze. Książka pokazuje, że tam, gdzie istnieje cel i sens życia, a także skuteczne leczenie, łatwiej jest funkcjonować, przetrwać chwile niepewności i ciężkiej terapii.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.06.2021, 16:34
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii