Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata „Żyć z rakiem jajnika. Jak motyl. Historie prawdziwe Mieć Marzenia!”

16.06.2021, 13:17aktualizacja: 16.06.2021, 13:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin debaty: 16.06.2021, godz. 14:30

Organizatorzy zaprosili na  spotkanie online z dr hab. n. med. Dagmarą Klasa-Mazurkiewicz, ginekologiem – onkologiem, z Kliniki Ginekologii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz z chorymi na raka jajnika paniami i dziennikarką – jedną z autorek najnowszej książki „Jak motyl. Odczarować mity”, której bohaterki łączy diagnozowana najczęściej w zaawansowanym stadium, podstępna choroba - rak jajnika.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 16.06.2021, 13:17
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ