Newsletter

Zdrowie i styl życia

Dodaj swój ośrodek wypoczynkowy do bazy portalu Polska dla Seniora

21.12.2023, 15:27aktualizacja: 21.12.2023, 15:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Sensoria
Fundacja Sensoria
Portal Polska dla Seniora to nowa platforma skierowana do turystów 60+. Oferuje swoim czytelnikom kompleksowe informacje dotyczące podróżowania oraz dostęp do bazy noclegowej na terenie całej Polski. Twórcy strony zachęcają przedsiębiorców z sektora turystycznego do zgłaszania swoich obiektów.

Zgłoszenie się do bazy, która jest jedną z funkcjonalności platformy www.polskadlaseniora.pl, to szansa na promocję obiektów turystycznych wśród osób starszych. Dla hoteli i ośrodków wypoczynkowych to dobra okazja na dotarcie do seniorów, którzy bezpiecznych i dostosowanych do ich potrzeb obiektów.

Oprócz bazy noclegowej portal zawiera także poradniki poświęcone podróżującym osobom 60+. Wspomniane treści skupiają się na praktycznych aspektach podróży, obejmując tematy związane z planowaniem wyjazdów, zdrowiem oraz aktywnością fizyczną. W niedalekiej przyszłości planowane są również publikacje w formie wideo. W połączeniu z bazą ośrodków wypoczynkowych portal stanowi kompleksową platformę, która dostarcza informacji niezbędnych seniorom planującym podróże po Polsce.

„Polska dla Seniora” stanowi również odpowiedź na problem wykluczenia cyfrowego osób starszych. Portal zapewnia łatwość obsługi, bo umożliwia seniorom wygodne korzystanie z jego zasobów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi nawigacja po portalu jest prosta i przyjemna, co umożliwia wygodne przeglądanie dostępnych treści.

Za powstaniem portalu Polska dla Seniora stoi Fundacja Sensoria, która angażuje się w edukację na temat Polski oraz popularyzowanie jej dziedzictwa narodowego. Nowo powstała platforma poświęcona seniorom ma za zadanie wspieranie aktywności turystycznej wśród osób 60+, inspirując je do eksploracji najpiękniejszych atrakcji turystycznych na terenie całego kraju.

Źródło informacji: Fundacja Sensoria

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 21.12.2023, 15:27
Źródło informacji Fundacja Sensoria
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii