Newsletter

Zdrowie i styl życia

Eksperckie rozmowy PAP: samobójstwa: jak można im zapobiegać?

26.08.2021, 09:16aktualizacja: 26.08.2021, 09:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Serwis Zdrowie - kadr z filmu
Termin spotkania: 25.08.2021, godz. 11:00

Webcast z cyklu „Eksperckie rozmowy PAP”. Gościem Serwisu Zdrowie była dr Iwona Koszewska kierująca Biurem ds. Zapobiegania Zachowaniom Samobójczym utworzonym w Instytucie Psychiatrii i Neurologii. Rozmowa będzie dotyczyć epidemiologii i profilaktyki samobójstw.

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 26.08.2021, 09:16
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.