Newsletter

Zdrowie i styl życia

Ełk: Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką

19.07.2022, 09:09aktualizacja: 19.07.2022, 09:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Plakat
Fot. Plakat
Skoki i jazda figurowa, to dwie kategorie, w których najlepsi zawodnicy z Polski powalczą o zwycięstwo w Ełku. Mistrzostwa Polski w narciarstwie wodnym za motorówką odbędą się na tafli Jeziora Ełckiego już w najbliższy weekend, tj. 23-24 lipca. Wstęp dla widzów wolny.

Na tafli Jeziora Ełckiego o zwycięstwo będą rywalizowali najlepsi zawodnicy klubów sportowych z całego kraju. W trakcie Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za motorówką dostępne będą dwie kategorie, tj. skoki i figury. Skocznia ustawiona będzie na jeziorze w okolicy parku linowego. Zawodnicy ciągnięci za motorówką po wyznaczonym torze, będą wjeżdżali na skocznię i oddawali skok. Wygrywa ten, kto skoczy najdalej. W przypadku figur natomiast liczy się technika i styl, który będzie oceniany przez sędziów. Najlepsze miejsca widokowe będą z plaży przy parku linowym oraz znajdującej się nieopodal promenady.

Harmonogram wydarzenia:

sobota  23 lipca
•    godz. 8.00-13.00 skoki - eliminacje
•    godz. 15.00–20.00 skoki - finały

niedziela 24 lipca
•    godz. 8.00-12.00  figury - eliminacje
•    godz. 13.00-15.00 figury - finały
•    godz. 16.00-17.00 dekoracja medalowa

Więcej TUTAJ.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 19.07.2022, 09:09
Źródło informacji Ełk
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii