Newsletter

Zdrowie i styl życia

#FakeHunter Challenge/Szczepienia - rozmowa z Jarosławem Pinkasem

13.03.2021, 11:01aktualizacja: 13.03.2021, 11:17

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - grafika
PAP - grafika
Termin spotkania: 13.03.2021, godz. 10:00

EKSPERCKIE SPOTKANIA ONLINE  - rozmowa z dr hab. n. med. Jarosławem Pinkasem.

Dwudniowym zmaganiom konkursowym towarzyszył cykl spotkań z lekarzami, pielęgniarkami, naukowcami. Rozmawialiśmy o ich doświadczeniach i codziennych zmaganiach w walce z wirusem SARS-CoV-2, obaliliśmy również mity w temacie skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek. Wśród naszych gości pojawiły się także osoby publiczne, które opowiedziały o swoim zaangażowaniu w społeczną akcję szczepień.

Źródło informacji: PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 13.03.2021, 11:01
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ