Newsletter

Zdrowie i styl życia

Grudziądz: Nowa dyrektor Szpitala

07.11.2023, 16:00aktualizacja: 07.11.2023, 16:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Grudziądz
Fot. UM Grudziądz
Na mocy decyzji komisji konkursowej stanowisko Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Wł. Biegańskiego obejmie Agata Kurkowska, która pełniła już funkcję p.o. dyrektora od czasu złożenia rezygnacji przez Macieja Hoppe.

Pani Agata Kurkowska jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studiów MBA w ochronie zdrowia prowadzonych przez Gdański Uniwersytet Medyczny i Uczelnię Łazarskiego w Warszawie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych. Od 2018 r. jest pracownikiem Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2020 r. pełniła w Szpitalu funkcję Kierownika Wydziału Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obowiązki dyrektora pełniła tam od końca lipca.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.11.2023, 16:00
Źródło informacji UM Grudziądz
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.