Newsletter

Zdrowie i styl życia

Hisense prezentuje swoją telewizyjną kampanię reklamową „Perfect Match” z okazji nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™

28.09.2022, 08:37aktualizacja: 28.09.2022, 08:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 27 września 2022 r. /PRNewswire/ -- Na zaledwie dwa miesiące przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™, Hisense, czołowa globalna marka artykułów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej, zaprezentowała swoją reklamę telewizyjną w ramach nowej kampanii „Perfect Match”, aby celebrować pasję fanów futbolu i swoich klientów z całego świata.

„Perfect Match” to oficjalne hasło globalnej kampanii reklamowej Hisense na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™, które odnosi się do meczów mistrzostw i wszystkich ekscytujących i niezapomnianych chwil spędzonych przed telewizorem oraz odzwierciedla dorównujące im misję, aspiracje i jakość, które stanowią o doskonałym relacjach pomiędzy Hisense, Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™ i fanami z całego świata.

W ramach kampanii telewizyjnej pod hasłem „Perfect Match”, Hisense prezentuje swoje najnowsze produkty wyposażone w zaawansowane technologie o jakości spełniającej najwyższe standardy, w tym urządzenia Laser TV, ULED TV, lodówki, itp., gotowe, by zapewnić globalnym konsumentom i fanom futbolu doskonałe wrażenia z oglądania Mistrzostw Świata.

Najnowsze innowacje Hisense wzbogacają życie światowych fanów Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™.

Również w tym roku Hisense został mianowany oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA 2022 w Katarze™, promując swoją kompletną, nagradzaną i innowacyjną serię telewizorów i inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Hisense z zaangażowaniem tworzy wciągające doświadczenia podczas oglądania meczów, aby widzowie mogli cieszyć się międzynarodowymi meczami piłki nożnej, zwiększając siłę sportu i łącząc ze sobą globalną społeczność na nowe i innowacyjne sposoby. Pomaga to fanom dzielić się swoim osobistym szczęściem, radością i pasją.

W ciągu ostatnich kilku lat, Hisense, jako oficjalny sponsor dwóch kolejnych turniejów Mistrzostw Świata FIFA, starał się zwiększyć globalną rozpoznawalność i poprawić popularność swoich produktów najwyższej klasy poprzez marketing sportowy.

„W tym roku naszym celem jest celebrowanie i podnoszenie jakości ekscytujących chwil, które łączą fanów piłki nożnej poprzez globalną kampanię Perfect Match” – dodała Candy Pang, wicedyrektor generalny Działu Zarządzania Marką Grupy Hisense.

Nowa kampania telewizyjna firmy Hisense będzie jednym z wielu sposobów na wypromowanie kampanii marki na Mistrzostwa Świata 2022. W ostatnich miesiącach przed meczem otwarcia oraz przez cały turniej, Hisense zrealizuje serię wydarzeń mających na celu zapewnienie wszystkim miłośnikom futbolu doskonałej jakości meczów prezentowanych w niezwykle realistyczny i żywy sposób podczas tego światowego święta sportu.

Wideo - https://www.youtube.com/watch?v=BHsWXe8ApIw

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1908448/image_1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1908449/image_2.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.09.2022, 08:37
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.