Newsletter

Zdrowie i styl życia

Informacja dla prasy - Richard McLaren ogłosi wyniki śledztwa w sprawie boksu

29.09.2021, 09:30aktualizacja: 29.09.2021, 09:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

LOZANNA, Szwajcaria, 28 września 2021 r. /PRNewswire/ -- Profesor Richard H. McLaren ogłosi wyniki pierwszego etapu swojego dochodzenia w sprawie międzynarodowego boksu na konferencji prasowej na żywo, jak również podczas transmisji internetowej za pośrednictwem Zoom 30 września 2021 r.

Profesor McLaren został powołany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu (AIBA) w czerwcu 2021 roku do zbadania możliwych nieprawidłowości w sędziowaniu podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio w 2016 roku.

CO: niezależne dochodzenie McLarena w sprawie boksu.

DATA: 30 września 2021 r.

GODZINA: 13.00 (czas środkowoeuropejski); 7.00 (czas wschodni).

MIEJSCE: sala Hansa Erni, Hotel Continental w Lozannie, Place de la Gare 2, 1001 Lozanna.

Informujemy, że dziennikarze uczestniczący w konferencji prasowej na żywo będą podlegać procedurom COVID-19 (szwajcarski certyfikat COVID).

Dziennikarze chcący uczestniczyć w transmisji Zoom muszą się wcześniej zarejestrować, korzystając z poniższego linku: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_vAwMtxepQcKl6WwWmNtl0Q

Po rejestracji otrzymają Państwo e-mail potwierdzający zawierający informacje na temat udziału w webinarze.

Źródło: McLaren Global Sports Solutions

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.09.2021, 09:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ