Newsletter

Zdrowie i styl życia

Inter Mediolan i AC Milan zmierzą się jutro w Arabii Saudyjskiej w meczu o Superpuchar Włoch

18.01.2023, 08:54aktualizacja: 18.01.2023, 08:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/Saudi Arabia Ministry of Sport
Business Wire/Saudi Arabia Ministry of Sport

RIJAD, Arabia Saudyjska--(BUSINESS WIRE)-- Rijad, stolica Arabii Saudyjskiej, będzie jutro gospodarzem meczu o Superpuchar Włoch, w którym zmierzą się mistrz włoskiej ligi AC Milan i zwycięzca pucharu Inter Mediolan. Mecz ten odbędzie się na stadionie im. Króla Fahda w Rijadzie o godz. 22:00 czasu lokalnego pod patronatem Ministerstwa Sportu w ramach serii wydarzeń sportowych podczas drugiej edycji Diriyah Season.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005770/pl/.

Kibice piłki nożnej w Arabii Saudyjskiej i na całym świecie od dawna czekają na pasjonujący pojedynek o Superpuchar Włoch, w którym wystąpią dwaj giganci futbolu z Mediolanu: Inter, obecny zdobywca Coppa Italia, i AC Milan. Obie drużyny będą zacięcie walczyć o zwycięstwo w tej decydującej rozgrywce.

Wcześniej Arabia Saudyjska gościła mecze o Superpuchar Włoch w latach 2018 i 2019. Pierwsza edycja odbyła się w Dżuddzie, gdzie Juventus zmierzył się z Milanem na stadionie miejskim im. Króla Abdullaha, a druga edycja na stadionie uniwersyteckim im. Króla Sauda w Rijadzie między Juventusem a Lazio.

Królestwo Arabii Saudyjskiej gości to ważne wydarzenie w ramach serii międzynarodowych turniejów i wydarzeń sportowych Diriyah Season 2022, organizowanych pod patronatem Ministerstwa Sportu. Służą one realizacji celów „Wizji 2030" wyznaczonych przez Królestwo i są jedną z inicjatyw w ramach programu „Jakość życia". Dzięki najbardziej spektakularnym i największym wydarzeniom sportowym goście Diriyah Season mogą doświadczyć niesamowitych wrażeń i wziąć udział w fantastycznych inicjatywach.

*Źródło: AETOSWire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230117005770/pl/.

Źródło: Saudi Arabia Ministry of Sport

KONTAKT:

Dany Abadie

dyrektor zarządzający

e-mail: dany.abadie@squidnomad.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 18.01.2023, 08:54
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii