Newsletter

Zdrowie i styl życia

„Jesteśmy razem” - o koncercie gwiazd, na którym wszyscy widzą więcej niż na co dzień!

29.09.2017, 14:10aktualizacja: 29.09.2017, 14:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Szansa dla Niewidomych - 1
Fundacja Szansa dla Niewidomych - 1
Dnia 4 października 2017 r. w Centrum Prasowym PAP odbyła się konferencja prasowa w ramach kampanii informacyjnej „Jesteśmy razem” Fundacji Szansa dla Niewidomych.

Podczas konferencji założyciel i prezes Fundacji Marek Kalbarczyk oraz jego współpracownicy zaprosili na zbliżającą się Wielką Galę pod hasłem „Jesteśmy razem”.

Od 25 lat Fundacja pomaga osobom, które nie widzą tyle, co inni. Aktywizuje ich i integruje z ludźmi, którym zależy na świecie dostępnym i otwartym dla wszystkich. 16 października 2017 r. oni wszyscy spotkają się w COS „Torwar” w Warszawie. Uczestnicy Gali wykrzykną hasło przewodnie Fundacji: „My nie widzimy nic, a Wy - czy widzicie nas?”. W czym rzecz? W życiu razem, wszyscy dla wszystkich!

Wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Sorry Boys, Katarzyna Moś, Katarzyna Cerekwicka, Hanna Stach, Marek Piekarczyk, Mate.O, Mietek Szcześniak oraz Janusz Skowron. Widzów zabawi Błażej Krajewski ze Stand-up Polska. Muzycy wprowadzą widzów w pełen emocji i empatii świat dotyku i dźwięku. W kulminacyjnym punkcie koncertu na Torwarze zgaśnie światło, a halę rozświetlą tysiące kolorowych światełek w rękach widzów. Goście z całego kraju i zagranicy, niepełnosprawni i sprawni, młodsi i starsi, razem zaśpiewają hymn środowiska - „Widzieć więcej”. Zgłoszą w ten sposób swój akces do budowania świata i naszego kraju zgodnie z najśmielszymi marzeniami każdego z nas.

Oto słowa prezesa Fundacji: „Zamknijmy oczy, wejdźmy w świat dotyku i dźwięku, poznajmy coś zupełnie nowego. Posłuchajmy koncertu z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem powróćmy do rzeczywistości i zobaczmy jak scena i widownia mienią się setkami barw i świateł!”.

Podczas imprezy znane osobistości wręczą statuetki IDOLI Fundacji Szansa dla Niewidomych przyznawane wybitnym osobom i instytucjom działającym na rzecz tej społeczności.

Środki ze sprzedaży biletów na Galę zostaną przekazane na rzecz środowiska. W wydarzeniu weźmie udział około 4 tysięcy osób z Polski i zagranicy

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.09.2017, 14:10
Źródło informacji Fundacja Szansa dla Niewidomych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii