Newsletter

Zdrowie i styl życia

Jubileusz „70 lat Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Rekomendacje dla kardiologii”

07.02.2024, 13:20aktualizacja: 07.02.2024, 13:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin konferencji: 06.02.2024, godz. 10:00

Polskie Towarzystwo Kardiologiczne rozpoczyna 70. rok swojej działalności. Ten wyjątkowy Jubileusz jest doskonałą okazją do podsumowań, dlatego wraz z zaproszonymi gośćmi członkowie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego rozmawiali o pozycji kardiologii w ochronie zdrowia, prognozach na kolejne lata i rekomendacjach na jej rozwój. 

Źródło informacji: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.02.2024, 13:20
Źródło informacji Polskie Towarzystwo Kardiologiczne
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii