Newsletter

Zdrowie i styl życia

Koło: Powstanie tężnia solankowa w Parku Moniuszki

22.08.2023, 10:30aktualizacja: 22.08.2023, 10:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Koło
Fot. UM Koło
Burmistrz Miasta Koła podpisał umowę na budowę tężni solankowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Parku Moniuszki w Kole. Wykonawcą tego projektu będzie krakowska firma Misiura Sp. z o.o., która posiada bogate doświadczenie w branży. Ich zaangażowanie przyczyni się do stworzenia miejsca o unikalnych właściwościach leczniczych w naszym mieście.

Tężnie solankowe są nie tylko atrakcyjnym elementem krajobrazu miejskiego, ale również przynoszą liczne korzyści zdrowotne dla mieszkańców. Inhalacje solankowe polecane są szczególnie osobom zmagającym się z alergiami czy nieżytem górnych czy dolnych dróg oddechowych.

Podpisanie umowy oznacza rozpoczęcie realizacji projektu, który planowo ma zostać ukończony już w październiku tego roku. Jak zaznaczył kolski włodarz - Miasto zyska nową ciekawą atrakcję, która mam nadzieję przyciągnie nie tylko mieszkańców. Miejsca rekreacji i wypoczynku są bardzo ważne. Właśnie kończymy dokumentację techniczną na rewitalizację Parku 600-lecia.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 22.08.2023, 10:30
Źródło informacji Koło
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii