Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: "Barometr WHC 2022 - Polacy w kolejce do lekarza”

30.11.2022, 15:58aktualizacja: 30.11.2022, 16:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP Mediaroom - kadr z filmu
PAP Mediaroom - kadr z filmu
Termin konferencji: 28.11.2022, godz. 14:00

Konferencja dot. dostępności do świadczeń zdrowotnych, w tym do innowacyjnych leków i wyrobów medycznych wraz z premierą najnowszego raportu Fundacji Watch Health Care na temat długości kolejek do lekarzy.

Barometr WHC pokazuje sytuację w ochronie zdrowia widzianą oczami pacjenta, a nie sprawozdawczością Narodowego Funduszu Zdrowia.

Kolejka jest technologią o udowodnionej szkodliwości - człowiek, który czeka w kolejce, cierpi, jego choroba rozwija się, może nie doczekać skutecznego leczenia, może dać przerzuty czy przejść do stadium, w którym nie będzie już możliwa terapia ukierunkowana na wyleczenie.

Źródło informacji: Watch Health Care

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.11.2022, 15:58
Źródło informacji Watch Health Care
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ