Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Centra Zdrowia Psychicznego - szybka pomoc blisko domu”

29.06.2022, 06:00aktualizacja: 29.06.2022, 09:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 28.06.2022, godz. 10:00

Jak działają centra zdrowia psychicznego? Jak się rozwijają? Jakie wsparcie dostają w nich pacjenci? O tym opowiedzieli: przedstawiciel Ministerstwa Zdrowia dr Anna Depukat, kierownik Biura do spraw pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego; dr Joanna Krzyżanowska prowadząca Sekcję Psychiatrii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; dr Anna Mosiołek, kierownik nowo powstającego centrum zdrowia psychicznego w powiecie piaseczyńskim, wcześniej pomagała tworzyć centrum w Tworkach.

Źródło informacji: Centra Zdrowia Psychicznego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.06.2022, 06:00
Źródło informacji Centra Zdrowia Psychicznego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ