Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Kierunki strategicznego rozwoju polskiej neurologii”

20.09.2021, 10:03aktualizacja: 21.09.2021, 13:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 17.09.2021, godz. 11:00

Z inicjatywy Polskiego Towarzystwa Neurologicznego we współpracy z Instytutem Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego podjęto prace nad oceną stanu opieki neurologicznej w Polsce, które stały się przesłanką do wypracowania kluczowych kierunków jej strategicznego rozwoju.

Podczas konferencji zaprezentowane zostały kluczowe dane nt. stanu polskiej neurologii oraz kierunki zmian systemowych, w tym koncepcję utworzenia krajowej sieci neurologicznej, której rozwój pozwoli na zwiększenie wartości zdrowotnej rozumianej jako poprawa jakości i efektywności opieki a także doświadczeń pacjentów oraz ich opiekunów.

Źródło informacji: Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.09.2021, 10:03
Źródło informacji Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ