Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Nie jesteś sam/nie jesteś sama – kampania na rzecz osób chorych na epilepsję”

22.04.2022, 16:38aktualizacja: 22.04.2022, 16:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 21.04.2022, godz. 14:00

Misją Fundacji Neuropozytywni jest wspieranie osób z szeroko rozumianymi chorobami mózgu (stwardnienie rozsiane, porażenie mózgowe, epilepsja, depresja, schizofrenia, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, migrena, udar i wiele innych) oraz ich bliskich. W tym roku Fundacja jest inicjatorem kampanii „Nie jesteś sam/sama – kampania na rzecz osób chorych na epilepsję”. Mającej na celu budowanie świadomości na temat padaczki oraz zapobieganie stygmatyzacji osób chorych.

Źródło informacji: Fundacja Neuropozytywni

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.04.2022, 16:38
Źródło informacji Fundacja Neuropozytywni
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ