Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Nowotwory ginekologiczne - CZAS DZIAŁAĆ! Jak zapobiegać?”

14.12.2021, 11:35aktualizacja: 14.12.2021, 13:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 10.12.2021, godz. 14:00

Szansą na życie dla wielu kobiet jest poprawienie wczesnej diagnostyki nowotworowej, jak również dostępu do skutecznych metod profilaktyki i leczenia. Tymczasem pandemia przyczynia się do znacznych opóźnień w stawianiu diagnoz, co pogarsza rokowania. Aktualnie niewielka liczba kobiet odwiedza gabinety ginekologiczne, jak więc nakłonić Polki, aby pomimo pandemii korzystały z możliwości profilaktyki? W jakim stopniu i jakimi metodami można w świetle osiągnięć współczesnej medycyny zapobiegać nowotworom ginekologicznym? Temu tematowi poświęcona została druga debata z cyklu „Nowotwory ginekologiczne - CZAS DZIAŁAĆ!”, podczas której wybitni ginekolodzy-onkolodzy, eksperci systemu ochrony zdrowia i pacjentki przedstawili swoje potrzeby i oczekiwania, a także omówili szanse na ich wdrożenie w ramach planowanych zmian systemowych.

Źródło informacji: Agencja Reklamowa Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 14.12.2021, 11:35
Źródło informacji Agencja Reklamowa Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii