Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Nowotwory ginekologiczne - CZAS DZIAŁAĆ! Pandemia - problemy onkologii”

29.11.2021, 15:36aktualizacja: 29.11.2021, 15:40

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.11.2021, godz. 10:00

Z powodu pandemii SARS-CoV-2 nowotwory ginekologiczne są dzisiaj rozpoznawane w późniejszych stadiach, co zdecydowanie pogarsza rokowania pacjentek. Polki rzadziej korzystają z regularnych badań przesiewowych i profilaktyki. Uczestnicy spotkania - wybitni ginekolodzy-onkolodzy, eksperci systemu ochrony zdrowia i pacjentki naświetlili aktualną sytuację i zaproponują kierunki pożądanych zmian.

Źródło informacji: Agencja Reklamowa Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 29.11.2021, 15:36
Źródło informacji Agencja Reklamowa Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii