Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja nt. raportu NIZP-PZH 2020 pt. „Sytuacja zdrowotna ludności Polski i jej uwarunkowania”

23.02.2021, 14:15aktualizacja: 23.02.2021, 14:18

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 23.02.2021, godz. 10:00

Omówienie najnowszej monografii NIZP-PZH na temat sytuacji zdrowotnej ludności Polski i jej uwarunkowań. Autorzy kompleksowo przedstawiają aktualne wyzwania zdrowotne naszego kraju, m.in. podsumują epidemię COVID-19 w Polsce na wiosnę i w lecie 2020, omawiają wybrane aspekty sytuacji społeczno-demograficznej, długość życia i umieralność Polaków, zachorowalność na nowotwory i choroby zakaźne, zagrożenia środowiskowe dla zdrowia, a także po raz pierwszy stan żywienia i odżywienia Polaków.

Źródło informacji: NIZP-PZH

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 23.02.2021, 14:15
Źródło informacji NIZP-PZH
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ