Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: Plan ratunkowy dla polskich pacjentów. Czy stać nas na leki w dobie „nowej normalności”?

13.10.2020, 14:16aktualizacja: 15.10.2020, 12:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

06.10.2020, godz. 14:00

Spotkanie poświęcone omówieniu szans na zwiększenie dostępności terapii dla pacjentów w Polsce w związku z rosnącymi nakładami publicznymi na ochronę zdrowia. Ponadto, podczas wydarzenia zostanie podpisany apel do rządu o wprowadzenie rozwiązań wychodzących naprzeciw niezaspokojonym potrzebom zdrowotnym Polaków.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 13.10.2020, 14:16
Źródło informacji Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA”
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii