Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja prasowa „Kobieta w kolejce”

08.03.2022, 16:00aktualizacja: 08.03.2022, 17:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Watch Health Care (1)
Fundacja Watch Health Care (1)
Termin konferencji: 08.03.2022, godz. 10:00

Kobiety częściej niż mężczyźni chorują na bakteryjne zakażenie pęcherza, depresję czy Alzheimera. Częściej zapadają na schorzenia tarczycy i częściej mają anemię. Ponadto dotyka je ogromna skala chorób typowo kobiecych z zakresu ginekologii, onkologii czy endokrynologii. W eksperckim gronie rozmawialiśmy o tym, z czym mierzą się kobiety-pacjentki i pokażemy, ile mierzą kolejki do lekarzy, w których stoją.

Fundacja WHC powstała w marcu 2010 r. Od ponad 10 lat mierzy kolejki do lekarzy, wskazuje palące problemy w systemie ochrony zdrowia i propaguje Evidence-based Medicine. Obecnie bezkompromisowo opisuje najważniejsze wydarzenia w ochronie zdrowia w cyklach #WHCnews oraz #WHCshares na Facebooku.

Źródło informacji: Fundacja Watch Health Care

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.03.2022, 16:00
Źródło informacji Fundacja Watch Health Care
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii