Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja pt. „Chcemy żyć! Dramatyczna sytuacja chorych na mukowiscydozę w Polsce”

17.06.2021, 12:28aktualizacja: 17.06.2021, 12:34

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PAP MediaRoom - kadr z filmu
Fot. PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 17.06.2021, godz. 9:30

MukoKoalicja zaprosiła na wspólną konferencję prasową organizacji wspierających chorych na mukowiscydozę w Polsce. Organizatorzy chcą opowiedzieć o dramatycznej sytuacji, w jakiej znaleźli się chorzy i prosić o pomoc w przekazaniu ich głosu dalej.

Źródło informacji: Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i Fundacja MATIO 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 17.06.2021, 12:28
Źródło informacji Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą i Fundacja MATIO
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.