Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Rak. To się leczy – onkologia po pandemii. Dokąd zmierzamy?”

04.02.2021, 16:10aktualizacja: 04.02.2021, 16:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji:. 04.02.2021, godz. 10:00

Światowy Dzień Walki z Rakiem to okazja do rozmowy na temat polskiej onkologii, której pandemia koronawirusa postawiła nowe wyzwania na ścieżce rozwoju. Konferencja prasowa została podzielona na dwa panele dyskusyjne.

W pierwszym organizatorzy skupili się na tym jakie zmiany są możliwe, które potrzeby są najpilniejsze, jakie kierunki należy obrać, by poprawić sytuację pacjentów oraz czy stać nas na zwłokę we wdrażaniu kluczowych rozwiązań systemowych.

Panel drugi poświęcony był profilaktyce i wczesnej diagnostyce w kontekście leczenia onkologicznego. Prelegenci opowiedzieli, jak wygląda ścieżka pacjenta w dobie pandemii, a organizatorzy zapowiedzieli reaktywację kampanii społecznej „Rak. To się leczy”.

Źródło informacji: Fundacja "Wygrajmy Zdrowie" im. prof. Grzegorza Madeja

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 04.02.2021, 16:10
Źródło informacji Fundacja "Wygrajmy Zdrowie" im. prof. Grzegorza Madeja
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ