Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Road show – Przyszłość jest z miedzi”

02.06.2021, 16:42aktualizacja: 02.06.2021, 16:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 02.06.2021, godz. 13:30

Odkryj podziemne miasto KGHM - multimedialny TIR rusza w trasę po całej Polsce.

„Road show – Przyszłość jest z miedzi” – a w nim - multimedia, gry, ciekawostki, wyprawa do podziemnej kopalni - z okazji 60-lecia KGHM przygotował wyjątkową mobilną wystawę o przeszłości i przyszłości Polskiej Miedzi. W czerwcu w Polskę wyruszy specjalny pojazd - tir z multimedialną ekspozycją. Co dokładnie się w nim znajdzie? Organizatorzy zaprosili na specjalną konferencję prasową, podczas której zaprezentowali TIR-a oraz szczegóły trasy. W konferencji wział udział prezes zarządu KGHM Marcin Chludziński.

Źródło informacji: KHGM

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.06.2021, 16:42
Źródło informacji KGHM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.