Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: "Światowy Dzień Łuszczycy - wyzwania terapeutyczne"

02.11.2021, 14:42aktualizacja: 02.11.2021, 14:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.10.2021, godz. 09:00

Światowy Dzień Łuszczycy był doskonałą okazją do wymiany myśli między lekarzami-praktykami a przedstawicielami MZ i NFZ w obecności towarzystw pacjenckich na temat obecnej sytuacji pacjentów z łuszczycą. Stanowiło również doskonałą okazję, aby podziękować za postęp jaki dokonał się na przestrzeni ostatnich lat, a także zwrócić uwagę na obecne problemy i potrzeby chorych na łuszczycę.

Źródło informacji: MedicaExpert Conference Mateusz Lubarski

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 02.11.2021, 14:42
Źródło informacji MedicaExpert Conference Mateusz Lubarski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ