Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Światowy Dzień Zapalenia Płuc. Zapalenia płuc - wyzwania medyczne”

09.11.2021, 08:39aktualizacja: 09.11.2021, 08:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 09.11.2021, godz. 10:30

Inicjatorzy Światowego Dnia Zapalenia Płuc obchodzonego 12 listopada apelują, by walcząc z koronawirusem nie zapominać o milionach ofiar innych, niebezpiecznych drobnoustrojów powodujących zapalenie płuc. Przed wieloma z nich potrafimy się już chronić, a jednak na świecie zapalenie płuc wciąż odbiera życie większej liczbie małych dzieci niż jakakolwiek inna choroba - ponad setce na godzinę każdego dnia.

Źródło informacji: Agencja Reklamowa Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.11.2021, 08:39
Źródło informacji Agencja Reklamowa Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii