Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Żyć z rakiem jajnika. Jak motyl. Historie prawdziwe. KIERUNEK: ŻYCIE”

30.04.2021, 10:33aktualizacja: 30.04.2021, 10:38

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 29.04.2021, godz. 14:30

Z okazji zbliżającego się Dnia Świadomości Raka Jajnika odbyło się unikatowe spotkanie online z prof. dr hab. n. med. Włodzimierzem Sawickim, ginekologiem - onkologiem oraz z chorymi na raka jajnika kobietami i dziennikarkami - autorkami rozmów o tym, jaką nadzieję w walce z tą podstępną, trudną do wyleczenia chorobą daje postęp medycyny i niezwykła siła ducha samych pacjentek. A wszystko na kanwie najnowszej książki „Jak motyl. Odczarować mity”, której bohaterki opowiadające różne historie życia łączy jedna diagnoza: rak jajnika. Siedem kobiet. Siedem opowieści. Miejsce - współczesna Polska. Z jednej strony - olbrzymi postęp farmakoterapii, a z drugiej niełatwa droga do nowoczesnego leczenia.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.04.2021, 10:33
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ