Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konin: Dwa punkty szczepień powszechny

30.04.2021, 21:44aktualizacja: 30.04.2021, 21:48

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Konin
Fot. UM Konin
Po długim weekendzie, 4 maja, w Koninie ruszą dwa punkty szczepień powszechnych. Z informacji uzyskanej od operatorów punktów wiadomo, że NFZ przyznał pulę 2.400 szczepionek dla dwóch lokalizacji:1.200 dla punktu przy ul. Wyszyńskiego (budynek szpitala) oraz 1.200 szczepionek dla punktu zorganizowanego w „zielonej hali” MOSiR. Jest to pula przeznaczona do wykorzystania w terminie od 4 do 7 maja.

Przed przyjściem do punktu należy zarejestrować się w systemie szczepień. Można zrobić to poprzez: infolinię 989, e-rejestracje na stronie pacjent.gov.pl (wymagany profil zaufany), SMS o treści SzczepimySie na numer 880 333 333.

W celu usprawnienia procesu szczepienia prosimy o wcześniejsze pobranie i wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej dostępnej m.in. na www.konin.pl w zakładce COVID-19.

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi ministerstwa zdrowia i NFZ Miasto Konin przygotowało w sumie trzy punkty Szczepień Powszechnych:

1.    Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, ul. Szpitalna 45 - 2 zespoły szczepiące (punkt znajduje się na I piętrze budynku administracyjnego) poniedziałek-niedziela (7.00-19.00)
2.    Wojewódzki Szpital Zespolony w Koninie, ul. Wyszyńskiego 1 - 2 zespoły szczepiące (punkt znajduje się na parterze obok pomocy nocnej) poniedziałek-piątek (9.00-17.00)
3.    Hala MOSIR, ul. Popiełuszki 4 - 4 zespoły szczepiące poniedziałek-niedziela (10.00-21.00)

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.04.2021, 21:44
Źródło informacji Konin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ