Newsletter

Zdrowie i styl życia

Legnica: Już wkrótce wielki finał Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking

25.09.2023, 15:25aktualizacja: 25.09.2023, 15:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Plakat
Fot. Plakat
W sobotę, 30 września w Legnicy odbędzie się finał cyklu rekreacyjnych spotkań z Nordic Walking, dyscypliny która podbija serca zwolenników aktywności na świeżym powietrzu.

Impreza, która przyciągnęła już setki fanów tej dyscypliny zawitała już do Ręczyna, Ścinawy i Radwanic. Wielki finał Dolnośląskiego Festiwalu Nordic Walking odbędzie się w legnickim parku Miejskim. W programie imprezy znalazły się się szkolenia z techniki nordic walking, wspólna rozgrzewka oraz marsze rekreacyjne: Mini Nordic Walking na dystansie 400 m – dla dzieci do 8 roku życia oraz Rodzinny Nordic Walking – na trzech dystansach - 2,5 km, 5 i 10 km.

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Rozlosowane zostaną również atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalne kije do Nordic Walking marki Fizan, torby, plecaki i sprzęt sportowy i inne.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 25.09.2023, 15:25
Źródło informacji UM Legnica
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii