Newsletter

Zdrowie i styl życia

Legnica: Prezydent spotkał się z działaczami sportowymi legnickich klubów

13.06.2024, 08:03aktualizacja: 13.06.2024, 08:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UM Legnica
Fot. UM Legnica
Prezydent Maciej Kupaj spotkał się w ratuszu z przedstawicielami legnickich klubów sportowych oraz instruktorami i trenerami pływania.

Rozmawiano o funkcjonowaniu sportu w naszym mieście, problemach i finansowaniu obiektów sportowych. Prezydent podkreślił, że sport jest ważnym elementem w życiu naszego miasta i zależy mu na jego rozwoju.  Zapowiedziano, że takie spotkania będą kontynuowane.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 13.06.2024, 08:03
Źródło informacji UM Legnica
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ