Newsletter

Zdrowie i styl życia

LOT-em na bezpieczne wakacje w Grecji

07.05.2021, 16:59aktualizacja: 07.05.2021, 17:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/S. Leszczyński (1)
PAP/S. Leszczyński (1)
Polskie Linie Lotnicze LOT i Ministerstwo Turystyki Grecji podpisały właśnie umowę, której celem jest promocja Grecji w Polsce. Hellada to nie tylko słońce, morze czy znakomite jedzenie, lecz również miejsce, gdzie można spędzić bezpieczne wakacje. LOT będzie obsługiwał tego lata 14 greckich portów lotniczych.

W ramach współpracy między LOT-em a Ministerstwem Turystyki Grecji, polski przewoźnik zobowiązał się do promowania tego kraju w polskich regionach.

„Serdecznie zapraszam na wakacje w Grecji, nasza oferta w tym roku jest wyjątkowa. W zeszłym roku przewieźliśmy 120 tysięcy pasażerów na trasach między Polską a Grecją, a w tym roku przekazujemy do sprzedaży 240 tysięcy foteli. Jest z czego wybierać” – mówił w trakcie uroczystości podpisania umowy Rafał Milczarski, prezes zarządu PLL LOT.

#LOTnaWakacje w tym roku poleci na Kos, Zakynthos, Rodos, Santorini, Mykonos, Kefalonię, Korfu, Samos oraz do Salonik, Kalamaty, Heraklionu, Chanii, Aten i Prevezy. Oprócz Warszawy, w te atrakcyjne miejsca można się będzie dostać także z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska. Pierwsze rejsy wystartują już 23 maja i dostępne będą aż do początku października 2021 roku.

„Grecja jest już otwarta, czeka na turystów z otwartymi ramionami. To najbezpieczniejsza destynacja na świecie. WTTC - World Travel and Tourism Council (Światowej Rady Podróży i Turystyki) uznała, że Grecja najlepiej na świecie zareagowała na kryzys. Czekamy na przybycie naszych przyjaciół z Polski, bowiem Grecja jest wszystkim czego pragniecie latem 2021” – powiedział w trakcie wydarzenia Haris Theoharis, minister turystyki Grecji.

Warto nadmienić, że cała oferta polskiego przewoźnika na tegoroczne wakacje jest bardzo atrakcyjna. Sezon wakacyjny jeszcze się nie rozpoczął, a LOT już zaprezentował blisko 70 tras do ulubionych zagranicznych kurortów i miejsc wypoczynku Polaków.

„Będziemy latać do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji i Grecji. Bardzo się staramy by rejsy LOT-em były bardzo bezpieczne, stosujemy się do wszystkich wymagań sanitarnych. Takie spotkania jak dzisiaj z reprezentantami rządu Grecji, z ministrem turystyki Grecji, mają na celu upewnienie się, że także pobyt na miejscu będzie bezpieczny, wygodny i że będą to udane wakacje” - mówił Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych PLL LOT.  

Ponadto, polski przewoźnik zdecydował o uruchomieniu dedykowanych struktur sprzedażowych w Grecji zawierając współpracę z firmą Goldair, która jest jedną z największych i najbardziej docenianych w obszarze transportu i turystyki firm na rynku greckim. Jej zadaniem będzie budowanie pozycji LOT-u w Grecji poprzez aktywne promowanie połączeń, prowadzenie skutecznej działalności handlowej w celu rozwijania sieci sprzedaży agencyjnych i pozyskania nowych klientów oraz maksymalizacja wpływów ze sprzedaży biletów.

Ostateczny kształt siatki połączeń z Polski do Grecji uzależniony jest od sytuacji epidemicznej. Wszystkie połączenia odbywają się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie: https://www.lot.com/pl/pl/bezpieczny-lot

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 07.05.2021, 16:59
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ