Newsletter

Zdrowie i styl życia

MEiN: Prawie 545 tys. zarejestrowanych nauczycieli - dziękujemy! (komunikat)

20.02.2021, 12:28aktualizacja: 20.02.2021, 12:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MEiN informuje:

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że znamy już ostateczną liczbę zgłoszeń na szczepienia nauczycieli przeciw COVID-19. W sumie to prawie 545 tys. osób (544 599).

W II etapie, w którym zapisy trwały od 15 do 19 lutego zgłosiło się około 277 tys. chętnych (276 734), w tym blisko 63 tys. nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na uczelniach (62 650).

W załączeniu krótki komunikat oraz nagranie mp3.

Z poważaniem

Anna Ostrowska Rzecznik Prasowy MEiN

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ dsr/ mmu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Data publikacji 20.02.2021, 12:28
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.