Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W ogólnopolskim systemie rejestracji do świdnickiego punktu zostaniemy zarejestrowani od 17 maja.
Od poniedziałku, 26 kwietnia od godz. 8.00 uruchomiona zostanie specjalna infolinia 74/ 66 22 779. Na ten numerem telefonu można dzwonić, aby się zarejestrować na szczepienie, a także zasięgnąć informacji. Szczepienia będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 19.00 oraz w soboty od godz. 8.00 do 14.00. W tych samych godzinach będzie działała infolinia. 1 i 3 maja punkt będzie nieczynny.
- Świdnicki punkt szczepień jest gotowy do przyjęcia pierwszych pacjentów. Czekamy na dostawę szczepionek. To, od kiedy i ile osób będzie mogło zostać zaszczepionych, zależy od decyzji rządu - mówi prezydent, Beata Moskal-Słaniewska.
Zarejestrować można się także przez e-rejestrację (pacjent.gov.pl), infolinię - 989, wysyłając sms o treści „SzczepimySie” na numer telefonu 664 908 556 lub 880 333 333, a także w wybranym punkcie szczepień.
Przypomnijmy, że obsługę punktu szczepień w hali lodowiska zapewni wyspecjalizowana kadra medyczna z przychodni „Eskulap”. Koordynatorem działań będzie Piotr Pamuła, zastępca komendanta hufca ZHP w Świdnicy.
Przygotowano pięć stanowisk. Planuje się szczepić około 500 osób dziennie – w miarę pozyskiwania szczepionki z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Miasto zapewniło m.in. obsługę logistyczną, wyposażenie biurowe, sprzęt komputerowy, środki higieniczne, środki ochrony osobistej, lodówki.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 24.04.2021, 12:09 |
Źródło informacji | Miasto Świdnica |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
STS stworzył pomnik piłki kobiecej
- 28.07.2025, 11:16
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: Biuro prasowe STS
-
Orzeźwiająca symfonia z Syracuse Lemon PGI
Lato wzbudza pragnienie orzeźwienia, lekkości i autentycznych smaków: numerem jeden sezonu są bezalkoholowe koktajle z Syracuse Lemon PGI, która jest prawdziwą eksplozją aromatów i smaków uosabiających autentyczność Sycylii. Wśród najbardziej inspirujących kreacji znajduje się Chopin Lemon Symphony, elegancki i harmonijny koktajl bezalkoholowy, stworzony na cześć geniusza muzycznego Fryderyka Chopina, symbolu polskiej tożsamości kulturowej, dla wykwintnego połączenia sztuki, smaku i tradycji.- 28.07.2025, 10:19
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: GlobeNewswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ