Newsletter

Zdrowie i styl życia

Milionowy Gość w Suntago

31.01.2022, 12:24aktualizacja: 31.01.2022, 12:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Suntago
Suntago
Po niespełna dwóch latach od otwarcia, w sobotę 29 stycznia 2022 r. około godziny 14:00, Suntago Wodny Świat świętowało wizytę Milionowego Gościa w parku! Relaks i zabawa pod palmami w temperaturze 32 stopni przez 365 dni w roku to magiczna nagroda dla Milionowego Gościa największego zadaszonego parku wodnego w Europie.

Milionowym Gościem Suntago została pani Iwona z Warszawy. Odwiedzając park już po raz trzeci ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi nie spodziewała się, że to właśnie jej przypadnie ten zaszczyt. W lobby czekały na nią liczne niespodzianki, w tym wyjątkowa nagroda – nielimitowane, bezpłatne, roczne wejście do wszystkich 3 stref parku przez 365 dni.

To dopiero początek

„Cieszy mnie fakt, że nareszcie, Suntago może świętować wizytę Milionowego Gościa. Pomimo pandemii i wielomiesięcznego zamknięcia, mimo obostrzeń w ramach których funkcjonujemy, park cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem gości z całego kraju i zza granicy. Wspólnie z zespołem dziękuję wszystkim, którzy do tej pory nas odwiedzili oraz gorąco zapraszam wszystkich, ceniących magiczny, tropikalny klimat w samym sercu Polski, w temperaturze 32 stopni, w otoczeniu 740 prawdziwych palm” - mówi Idan Greidinger, CEO Park of Poland.

Jednym z głównych atutów Suntago jest dogodna lokalizacja w samym sercu Polski, zaledwie 30 min od Warszawy, między trasą szybkiego ruchu S8 a autostradą A2. Ogromna powierzchnia 75 tys. m kw. parku, mieści trzy strefy tematyczne, w których każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie.

Tropiki i wakacyjny klimat dostępne przez cały rok

Spragnieni relaksu oraz miłośnicy dobrej rozrywki i wodnych wrażeń chętnie spędzają wolny czas w naszych strefach: Jamango, Relax z Wellness & SPA, Saunaria. Dwie ostatnie dostępne są dla gości powyżej 16 roku życia. Na terenie parku goście Suntago mogą skorzystać także z bogatej oferty gastronomicznej, a także czterech barów w wodzie. Suntago to miejsce zarówno dla gości, którzy przyjadą na kilka godzin, jak i tych, którzy chcą się cieszyć wakacyjną atmosferą dłużej. Dla tej grupy przeznaczona jest wygodna baza noclegowa w pobliżu parku wodnego - Suntago Village - składająca się z 92 w pełni wyposażonych, nowoczesnych, ogrzewanych bungalowów.

Bezpieczny relaks

Zdrowie i bezpieczeństwo gości jest priorytetem dla całego zespołu Park of Poland, dlatego park działa zgodnie z obowiązującymi limitami tj. 30% maksymalnego obłożenia, nie wliczając osób w pełni zaszczepionych. Już podczas zakupu biletów online, goście dobrowolnie deklarują czy kupują bilet jako osoba zaszczepiona czy też wchodzą w limit dla osób niezaszczepionych. Następnie w kasach parku wszystkie osoby są weryfikowane pod kątem posiadanego certyfikatu.

Suntago Wodny Świat

Suntago Wodny Świat to największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi pierwszy etap projektu Park of Poland, znajdującego się we Wręczy obok Mszczonowa. Budowa obiektu rozpoczęła się w maju 2017 r., a koszt inwestycji wyniósł 170 mln EUR. Suntago Wodny Świat powstał we współpracy z partnerem strategicznym Unternehmensgruppe UND, który, przekazał swoje know how na temat budowy i zarządzania tak dużym obiektem. Kolejnymi partnerami strategicznymi Suntago są Samsung i Pepsi.

Park of Poland

Park of Poland jest przedsięwzięciem stworzonym w XX roku przez Global City Holdings i stanowi priorytetowy projekt rozwojowy dla spółki, a jego powstanie poszerzy branżę rozrywki w Polsce. Celem spółki, zarządzanej przez CEO Idana Greidingera, jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Zachodniej, w parku oferującym atrakcje znane z innych obiektów na świecie. Pierwszym etapem inwestycji Park of Poland była budowa parku wodnego Suntago Wodny Świat oraz baza noclegowa Suntago Village.

Samsung

Suntago Wodny Świat to obiekt nie tylko dla wielbicieli tropików ale również innowacyjnych rozwiązań, więc nie mogło tam zabraknąć firmy Samsung. W specjalnej strefie zwiedzający będą mogli zapoznać się z wyjątkowymi możliwościami urządzeń Samsung m.in. lodówki Family Hub czy telewizora QLED 8K. Goście parku będą mieli też szansę testować smartfony z serii Galaxy S20, które wprowadzają zupełnie nowe doświadczenia i możliwości w fotografii mobilnej. Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED. Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://news.samsung.com/pl.

PepsiCo

Marka Pepsi została partnerem strategicznym Park of Poland, przez co uzyskała wyłączność na sprzedaż na terenie parku wodnego Suntago napojów i przekąsek z szerokiej gamy produktów firmy PepsiCo. Operator parku wodnego wraz z producentem Pepsi realizują wspólne działania marketingowe, które z pewnością docenią konsumenci. PepsiCo to światowy lider produkcji żywności i napojów, który ma w swym portfolio ponad 20 popularnych marek, takich jak Pepsi, 7UP, Mirinda i Lay's. Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty koncernu miliard razy dziennie. Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy https://www.pepsicopoland.com.

Źródło informacji: Suntago

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 31.01.2022, 12:24
Źródło informacji Suntago
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii