Newsletter

Zdrowie i styl życia

MSZ: Minister Jacek Czaputowicz udaje się z wizytą do Pragi i Budapesztu (komunikat)

26.05.2020, 13:13aktualizacja: 26.05.2020, 13:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- MSZ informuje:

27 maja br. szef polskiej dyplomacji odwiedzi dwie europejskie stolice, gdzie spotka się ze swoimi odpowiednikami: ministrem spraw zagranicznych Czech Tomášem Petříčkem i ministrem spraw zagranicznych Węgier Péterem Szijjártó.

Najważniejszymi tematami spotkań zarówno w Pradze jak i Budapeszcie będą kwestie dwustronne, współpraca w ramach Unii Europejskiej, Grupy Wyszehradzkiej i inicjatywy Trójmorza. Rozmowy będą dotyczyć również przeciwdziałaniu epidemii covid-19 a także planom otwierania granic i odmrażania gospodarek.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ jml/ godl/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 26.05.2020, 13:13
Źródło informacji MSZ
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.