Newsletter

Zdrowie i styl życia

Nowy Tomyśl: Będą kolejne tężnie

09.03.2023, 07:55aktualizacja: 09.03.2023, 07:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Wizualizacja
Fot. Wizualizacja
Urząd Miejski w Nowym Tomyślu ogłosił przetarg na zadanie inwestycyjne pn. „Zagospodarowanie terenu przy ul. Zbąszyńskiej w Nowym Tomyślu”.

Przedmiot zamówienia obejmuje:
Budowę dwóch wolnostojących, podświetlanych tężni solankowych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu tj.: głównej pergoli, dwóch parkletów z pergolami, elementów małej architektury w tym części edukacyjnej, utwardzeń terenu oraz nasadzeń.
Przedmiot zamówienia współfinansowany jest ze środków „Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”

Miejsce oraz termin składania ofert:
Ofertę należy złożyć w terminie do dnia 14 marca 2023 r. do godziny 10:00 dokonując przesłania zaszyfrowanej oferty za pośrednictwem https://platformazakupowa.pl/pn/nowy_tomysl.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 14 marca 2023 r. o godzinie 10:30.

Szczegółowe informacje dotyczące postępowania przetargowego:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/731817

Gmina Nowy Tomyśl otrzymała na to zadanie dofinansowanie w wysokości 1 960 000,00 zł z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych, edycja III - PGR.

W Nowym Tomyślu znajduje się już jedna tężnia solankowa w Parku Miejskim u zbiegu ulic Musiała i Tysiąclecia. O tym czy nasze miasto stanie się niedługo drugim Ciechocinkiem będzie można przekonać się pod koniec tego roku.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 09.03.2023, 07:55
Źródło informacji Nowy Tomyśl
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii