Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Na otwarcie toru, połączone z zawodami deskorolkowymi „Depreszyn Seszyn”, przybyli amatorzy tej dyscypliny sportu z całego kraju. Jak zgodnie podkreślali, pleszewski obiekt jest imponujący, bardzo nowoczesny i spełnia wszelki wymogi bezpieczeństwa potwierdzone atestami.
Korzystać z niego mogą nie tylko miłośnicy deski z kółkami, ale i innych pokrewnych dyscyplin jak jazda na rolkach, rowerach BMX i hulajnogach. Z uwagi na czas wakacji, obiekt jest oblegany przez młodzież przez cały okres otwarcia, tj. codziennie od 9.00 do 21.00. Z pewnością zachęca do tego również oświetlenie oraz darmowa sieć Wi-Fi. Jednocześnie na lipiec zaplanowano bezpłatne kursy „Deskorolka od podstaw”, które poprowadzone zostaną przez certyfikowanego instruktora.
Inwestycja została zrealizowana przez Samorząd Miasta i Gminy Pleszew za pośrednictwem spółki Sport Pleszew sp. z o.o. Powstało sześć nowoczesnych pól – przeszkód umożliwiających wykonywanie bardzo wielu ewolucji. Zagospodarowano także teren wokół placu. Koszt to ponad 480 tys. złotych. Forma Skateparku została uzgodniona w czasie konsultacji, jakie burmistrz Arkadiusz Ptak odbył z młodzieżą przed ogłoszeniem przetargu.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 29.06.2021, 23:05 |
Źródło informacji | Pleszew |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
W 2024 roku pociągami PKP Intercity podróżowało 78,5 mln pasażerów PAP
W ubiegłym roku PKP Intercity zanotowało rekordową liczbę pasażerów - 78,5 mln i szacuje, że w 2025 roku z jego usług skorzysta ponad 83,5 mln osób. Pasażerowie pociągów dalekobieżnych najczęściej w 2024 roku wybierali trasy między Warszawą a Trójmiastem, Krakowem, Łodzią, Poznaniem i Lublinem. Przewoźnik oferuje 505 połączeń międzymiastowych.- 31.01.2025, 15:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Wizyta u stomatologa – jak się przygotować?
Dobre przygotowanie do wizyty u stomatologa pomaga zmniejszyć niepokój i daje pewność, że spotkanie z lekarzem przebiegnie sprawnie, a leczenie zostanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. O czym warto pamiętać przed wizytą u dentysty?- 28.01.2025, 12:11
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: luxmed.pl
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ