Newsletter

Zdrowie i styl życia

Podaruj mamie emocje. Top niezwykłych prezentów

23.05.2022, 09:17aktualizacja: 23.05.2022, 09:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Shutterstock
Shutterstock
Już za chwilę Dzień Mamy – świetna okazja, by podziękować kochanej mamie za… wszystko! 26 maja to wielkie święto wszystkich mam, które jest okazją do spełniania marzeń, wspólnego spędzania czasu i ogólnej radości. Zobacz, jak wygląda TOP niezwykłych prezentów i co jednocześnie zachwyci oraz zaskoczy Twoją mamę.

Zbliża się wyjątkowe święto – Dzień Mamy. Często kwestia wyboru prezentów i przygotowania oryginalnej niespodzianki dla mamy może zabierać sen z powiek dzieciom - zarówno tym małym, jak i tym nieco starszym, nawet posiadającym już własne rodziny. W końcu każdy chce podziękować mamie za jej troskę, opiekuńczość i bezinteresowną miłość, a 26 maja stanowi dobrą ku temu okazję.

Najczęściej wybierane na Dzień Mamy prezenty to z całą pewnością kwiatki i słodkości. Do tego grona jednak coraz częściej dołączają przeżycia, zapewniające nie tylko odprężenie, ale przede wszystkim odpoczynek od codziennych spraw – pracy czy obowiązków. Kwiatek czy bombonierka mogą stanowić idealne dopełnienie podarunku dla mamy.

Jak w łatwy sposób sprawić, aby prezent zapewniał emocje i gwarantował wspomnienia? Trafiał w gusta, a jednocześnie dbał o potrzeby? Prezent w formie przeżycia spełnia wszystkie te wymagania. Oto kilka najciekawszych pomysłów, które idealnie sprawdzą się na święto mamy!

Coś dla ceniących ostre wrażenia

Flyboard to jedna z przygód, łączących w sobie wodę i powietrze. Lot na tym urządzeniu gwarantuje emocje i świetną zabawę, a z racji dostępności w największych miastach w Polsce, jest łatwy do realizacji. Przeżycie polega na założeniu specjalnego “plecaka”, który, poprzez wypuszczanie strumienia wody, pozwala unosić się nad wodą. To z kolei zapewnia przyspieszone bicie serca i wspomnienia, które pozostają na długie lata.

Lot Paralotnią to powietrzna przygoda, pozwalająca oderwać się od ziemi i spełnić marzenia o lataniu wśród obłoków. Loty odbywają się w towarzystwie doświadczonego instruktora i dostępne są niemal w każdym rejonie Polski. Paralotnia zapewnia niecodzienne wrażenia i możliwość spojrzenia na świat z zupełnie innej perspektywy. To doprawdy odlotowe przeżycie!

Odpoczynek dla zapracowanej mamy

Voucher na Masaż Relaksacyjny to uniwersalny podarunek na Dzień Mamy, który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Odprężenie w eleganckim salonie SPA jest przyjemnym odpoczynkiem - od pracy i obowiązków, pozwalającym na chwilę przenieść się do krainy relaksu. Godzinny masaż relaksacyjny to sposób na rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.

Z kolei Masaż Tajski to nieco inna forma podejścia do masowania. Zdecydowanie mocniejsza forma ucisku i bardziej energiczne ruchy sprawiają, że jest to “silniejszy”, zapewniający inne wrażenia masaż. Ta forma odpoczynku wywodzi się z Tajlandii, a sam masaż trwa 60 minut.

Innym, sprawdzonym i zawsze trafionym rodzajem prezentu, jest Pakiet Przeżyć “Relaks i Uroda”. Jest to zbiór przeżyć z kategorii “SPA”, spośród których osoba obdarowana sama wybiera przeżycie, które zrealizuje. To nie tylko łatwe spełnianie marzeń, ale także gwarancja zadowolenia bliskiej osoby.

Unikalne wspomnienia

Podwodna Kolacja to oryginalny fine-dining, odbywający się we wrocławskim zoo, a konkretniej w przeszklonym Kanale Mozambickim. Goście kolacji raczą się wykwintnym posiłkiem w otoczeniu 3 milionów litrów wody i pływających w niej morskich stworzeń. Samo jedzenie poprzedza ekskluzywne zwiedzanie Afrykarium, czyli części zoo we Wrocławiu - przeznaczone wyłącznie dla gości tego przeżycia. Kolacja przeznaczona jest dla dwóch osób - możesz wybrać się z mamą lub zaprosić oboje rodziców.

Zostań Bohaterem Książki to wyjątkowa okazja, by umieścić mamę na łamach prawdziwej książki i zaserwować jej literackie przygody. Spersonalizowana książka to przygoda miłosno-kryminalna, a książkowymi “towarzyszami” głównej bohaterki są jej przyjaciele i rodzina, co sprawia, że książka jest nie tylko realistyczna, ale także wielokrotnie używana.

Walk in the Sky jest często pierwszym krokiem w stronę ekstremalnych wrażeń. To ciekawa przygoda, wybierana najczęściej między skokiem na bungee a skokiem spadochronowym. Zejście po fasadzie budynku, z wysokości ponad 35 metrów to gwarancja ogromnych emocji i świetnej zabawy. Z przeżycia można skorzystać w Warszawie i Łodzi, a wrażenia pozostaną do końca życia!

Źródło informacji: Wyjątkowy Prezent

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2022, 09:17
Źródło informacji Wyjątkowy Prezent
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.