Newsletter

Zdrowie i styl życia

Podczas zakończonych międzynarodowych zawodów wędkarskich GWM POER poznaliśmy wszechstronność tego samochodu

23.07.2021, 16:39aktualizacja: 23.07.2021, 16:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BAODING, Chiny, 23 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- 16 lipca pomyślnie zakończono pierwsze rozgrywki Międzynarodowych Zawodów Wędkarskich GWM POER 2021. Zawody przyciągnęły wielu utalentowanych wędkarzy i publiczność reprezentującą wiele kręgów zainteresowań. Relacjonowane przez ponad 350 mediów i na żywo w internecie, zawody stały się hitem.

Wędkarstwo z zastosowaniem sztucznych przynęt zapoczątkowano w Stanach Zjednoczonych i od tamtej pory, po 40 latach rozwoju, stało się popularną na całym świecie konkurencją sportową. Jest uwielbiane przez miłośników wędkarstwa. Muszą oni przewozić specjalistyczny sprzęt i łódki wędkarskie i przemieszczać się przez tereny górskie i wodne. Dlatego samochody typu pickup, które mogą poruszać się po trudnym terenie, holować i przewozić ładunek, stały się dla nich produktem pierwszej potrzeby. Niezależna i otwarta skrzynia ładunkowa samochodu GWM POER jest doskonała do przewozu przedmiotów i holowania łódki wędkarskiej w każdym miejscu. Może przejechać bezpiecznie przez wodę o głębokości 700 mm i z tego powodu jest w oczach miłośników wędkarstwa wspaniałym produktem. GWM POER sponsorował międzynarodowe zawody wędkarskie przez dwa lata z rzędu. Wsparcie w postaci samochodu zyskało szerokie uznanie wśród zawodników biorących udział w tym wydarzeniu.

Jako bezpieczny, inteligentny pickup nowej generacji GWM POER przyjął podejście ukierunkowane na użytkownika i kierowany jest do różnych grup docelowych, jako produkt towarzyszący ludziom w rozmaitych okolicznościach życiowych. Oprócz wędkarstwa, pickup GWM POER testowano również wśród użytkowników reprezentujących innych osiem aktywności, w tym rajdy przełajowe, ekspedycje i biwakowanie, wykazując się doskonałymi osiągami w trudnych warunkach i dostarczając użytkownikom na całym świecie niezliczonych możliwości płynących z różnorodnych stylów życia.

Wyposażony w trzy blokady mechanizmu różnicowego, bieg jałowy, zawracanie w miejscu, 7 trybów jazdy terenowej i inne kompleksowe urządzenia pozwalające na jazdę po bezdrożach, pickup GWM POER z łatwością pokonał trudne warunki drogowe podczas pomiarów wysokości Mount Everest. Podczas tej podróży samochód przeszedł próbę deszczu, śniegu, mgieł i innych trudnych warunków atmosferycznych. GWM POER przemierzył oblodzoną i pokrytą lodem drogę przełęczy Kya Wu Lha na wysokości 5200 m nad poziomem morza, wykonując 108 skrętów w Parku Narodowym Mount Everest, oddając hołd duchowi himalaizmu. GWM POER zaprosił znanych komentatorów, Ahmeda Al Shehriego i Haniego Daghustaniego, na podróż po oazach, pustyni i zamkach Arabii Saudyjskiej, która podkreśliła znakomite osiągi samochodu w pokonywaniu trudnych terenów, uwolnieniu się od dróg i możliwościach załadunku w tej czarującej egzotycznej atmosferze. GWM POER, łączący w sobie rozbudowane nadwozie, inteligentną technologię, doskonałe osiągi w trudnych warunkach i wysoki poziom bezpieczeństwa, pokazał swoją wszechstronność w otoczeniu namiotów i motocykli w Południowej Afryce i połączył emocje użytkowników poprzez integrację rożnych scenariuszy aktywności z codziennością. W przyszłości, GWM POER w pełni zadomowi się w południowoafrykańskiej kulturze pickupów za pośrednictwem cyklu sponsorowanych wydarzeń skierowanych do kręgów miłośników wędkarstwa morskiego, jazdy rowerem i biwakowania.

Od wprowadzenia na rynek, GWM POER pozyskał dziesiątki tysięcy użytkowników i uznanie rynku. Zdobył w Chile tytuł „Najlepszego Pickupa Roku” i tytuł „Samochodu Roku” przyznawany przez przedstawicieli mediów w Australii i Nowej Zelandii jak również inne ważne nagrody. W przyszłości, GWM POER będzie kontynuować działania ukierunkowane na optymalizację produktów, innowacje w zakresie zastosowań i tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty dla użytkowników na całym świecie.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.07.2021, 16:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ