Newsletter

Zdrowie i styl życia

Powiat Brodnicki: Szpital wznowił przyjęcia na wewnętrznym

16.10.2020, 13:33aktualizacja: 16.10.2020, 13:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. W. Jankowski
Fot. W. Jankowski
Oddział Wewnętrzny Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brodnicy znów przyjmuje pacjentów. Po kilkudniowej przerwie zawieszone z powodów sanitarnych przyjęcia zostały wznowione.

Jak poinformowała dyrekcja brodnickiego szpitala powiatowego, oddział funkcjonuje już w normalnym trybie, który - tak jak we wszystkich innych  placówkach -  uwarunkowany jest reżimem wynikającym ze stanu epidemii.   Nadal do odwołania zawieszone są natomiast przyjęcia pacjentów na Oddział Urazowo-Ortopedyczny. Osoby wymagające pilnej interwencji są kierowane do szpitali w powiatach ościennych.

Warto wiedzieć

Na terenie brodnickiego szpitala funkcjonuje DRIVE THRU czyli punkt, w którym można wykonać test COVID-19 nie wysiadając z samochodu. Punkt dla osób, które są kierowane na test przez służby medyczne i sanitarne, czynny jest codziennie w godz. 7.45-11.00 oraz 14.30-15.30.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.10.2020, 13:33
Źródło informacji Powiat Brodnicki
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ