Newsletter

Zdrowie i styl życia

Powiat Pilski: Mieszkańcy licznie przybywają na Lodowisko Powiatowe

27.12.2021, 18:14aktualizacja: 27.12.2021, 18:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Powiat Pilski 23 grudnia uruchomił profesjonalne lodowisko na Stadionie Powiatowym przy Okrzei w Pile.

Na otwarcie lodowiska, jak pokazały pierwsze dni, odkąd 23 grudnia zostało oddane do użytku,  czekało wielu mieszkańców, którzy przybywają tu licznie, całymi rodzinami. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia lodowisko było oblegane do samego wieczora.   

- Widząc tak wysoką frekwencję nie mam żadnych wątpliwości, że uruchomienie lodowiska było strzałem w dziesiątkę. Jako Powiat Pilski organizujemy tu wiele wydarzeń, wychodząc naprzeciw potrzebo mieszkańców, a odbudowany Stadion Powiatowy przy Okrzei w Pile żyje cały rok. Jest to obiekt, który spełnia wiele funkcji i może z niego korzystać każdy mieszkaniec, również indywidulanie, a co ważne - za darmo – mówi Eligiusz Komarowski, starosta pilski.  

Wstęp na lodowisko jest również bezpłatny. Na miejscu można wypożyczyć łyżwy. Należy jedynie wpłacić kaucję gotówką, w wysokości 100 zł, która po oddaniu łyżew jest zwracana.

Lodowisko jest czynne codziennie od godz. 12.00 do 21.00. Jedynie w Sylwestra będzie czynne od 12.00 do 16.00, a w Nowy Rok od 15.00 do 21.00.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.12.2021, 18:14
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.