Newsletter

Zdrowie i styl życia

Powiat Pilski: Nowa karetka dla szpitala

06.06.2021, 23:05aktualizacja: 06.06.2021, 23:09

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Dzięki środkom z programu covidowego Ministerstwa Zdrowia w wysokości 500 tys. zł Szpital Specjalistyczny w Pile zakupił nowy ambulans marki VW Crafter z pełnym wyposażeniem do ratowania życia.

To kolejne doposażenie pilskiego szpitala, które zwiększa bezpieczeństwo pacjentów. Niedawno Powiat Pilski – Starostwo Powiatowe w Pile pozyskał dla szpitala 6 mln na kolejne inwestycje – m.in. na udogodnienia komunikacyjne i architektoniczne dla osób z różnymi potrzebami, w tym z niepełnosprawnością oraz przebudowę m. in. Oddziału  Okulistycznego, gdzie powstanie sala operacyjna. Oddział Okulistyczny będzie czwartym nowocześnie zmodernizowanym odziałem w ciągu minionych 3 lat.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 06.06.2021, 23:05
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ