Newsletter

Zdrowie i styl życia

Powiat Pilski: Ponad 500 uczestników turnieju w piłce halowej

14.01.2023, 09:42aktualizacja: 14.01.2023, 09:43

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Fot. Starostwo Powiatowe w Pile
Prawie 60 drużyn, ponad 500 zawodników i zawodniczek, 9 kategorii, jak również tłumy dopingujących kibiców. Tak wyglądały Mistrzostwa w Piłce Halowej o Puchar Starosty Pilskiego rozegrane w niedawno wybudowanej Powiatowej Hali Sportowej przy Pola w Pile.

- To, co Ci młodzi gracze wyprawiali z piłką, przekraczało moje wyobrażenia. Wprawdzie w czasie turnieju swoje umiejętności prezentował także Paweł Skóra, mistrz świata i Europy we freestyle football, ale to właśnie od gry tych młodych zawodników i zawodniczek nie mogłem oderwać wzroku. Brawo Wy – powiedział starosta pilski Eligiusz Komarowski. - Cieszę się, że poza sportową rywalizacją każdemu z Was przyświecał jeden cel: dobrze się bawić! Mam nadzieję, że miło spędzony czas, plus nowe doświadczenia zapadną na długo w Waszej pamięci.
 
Osobne gratulacje należą się organizatorom z K-Sport Region Pilski. Zaangażowanie i determinacja były godne podziwu, a dzięki temu turniej był dopięty na ostatni guzik. Warta podkreślenia była także frekwencja na trybunach. Kibice głośno, a co najważniejsze w pełni kulturalnie kibicowali młodym piłkarkom i piłkarzom.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.01.2023, 09:42
Źródło informacji Powiat Pilski
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.