Newsletter

Zdrowie i styl życia

Powiat Poznański: Zebraliśmy blisko 11 litrów krwi

01.10.2023, 08:05aktualizacja: 01.10.2023, 08:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Starostwo Powiatowe w Poznaniu
Fot. Starostwo Powiatowe w Poznaniu
W Starostwie Powiatowym w Poznaniu siódmy już raz zbieraliśmy krew. Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, który przez kilka godzin stał na parkingu przy ul. Kraszewskiego, odwiedziło 31 osób, w tym 17 pracowników Starostwa Powiatowego. Krew oddały 24 osoby.

Dzięki temu zebrano 10,800 litrów krwi. Dodatkowo jedna osoba została dawcą szpiku. – Jesteśmy bardzo wdzięczni za zainteresowanie i chęć wsparcia osób potrzebujących. Krew, to przecież najcenniejszy dar, jaki można ofiarować innym – powiedział starosta poznański Jan Grabkowski.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 01.10.2023, 08:05
Źródło informacji Powiat Poznański
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii