Newsletter

Zdrowie i styl życia

RevitaLash Cosmetics ogŁasza start kampanii The Curl Effect®

30.03.2021, 14:06aktualizacja: 30.03.2021, 14:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/RevitaLash Cosmetics
PR Newswire/RevitaLash Cosmetics
Przedstawiamy The Curl Effect® (efekt podkręconych rzęs) od RevitaLash Advanced®.

VENTURA, Kalifornia, 30 marca 2021 r. /PRNewswire/ -- Długoletni lider i pionier w sektorze urody i pielęgnacji włosów, RevitaLash Cosmetics ogłasza rozpoczęcie pierwszej globalnej kampanii Curl Effect, technologii stanowiącej rewolucyjną metodę naturalnego podkręcenia rzęs z zastosowaniem nagradzanego, popularnego i uznanego na całym świecie serum do rzęs RevitaLash® Advanced.

Według danych rynkowych NDP, tusz do rzęs jest drugim najczęściej kupowanym produktem do makijażu oczu, a przy zakupie tuszu „podkręcenie” jest trzecim najbardziej pożądanym przez klientki efektem. Rozumiejąc potrzeby klientek, spółka RevitaLash Cosmetics poszukiwała sposobów na zapewnienie naturalnego podkręcenia rzęs, bez substancji koloryzujących, z zastosowaniem produktu, który nie tylko jest wodoodporny, odporny na wilgoć i łatwy w aplikacji, lecz również trwały.

Stworzone z zastosowaniem zaawansowanych technologii, serum RevitaLash Advanced oparte jest na opatentowanej technologii Curl Effect bazującej na opracowanym przez markę kompleksie BioPeptin Complex®, które odżywia i poprawia wygląd naturalnych rzęs, sprawiając, że stają się piękne i olśniewające, bez substancji koloryzujących.  

„Jako innowatorzy w dziedzinie pielęgnacji rzęs, brwi i włosów, nieustannie koncentrujemy się na uzupełnianiu naszej oferty produktami opartymi na najnowszych odkryciach, począwszy od naszego nagradzanego i uznanego serum RevitaLash Advanced - powiedział dr Michael Brinkenhoff, założyciel i dyrektor generalny RevitaLash Cosmetics. - Po raz pierwszy z dumą przestawiamy naszą autorską międzynarodową kampanię Curl Effect, promującą technologię, która wyróżnia RevitaLash Cosmetics spośród innych marek, umacniając pozycję firmy jako lidera w kategorii pielęgnacji rzęs”.

Odżywka do rzęs RevitaLash Advanced, oparta na opatentowanej technologii Curl Effect, jest dostępna na całym świecie w opakowaniach o trzech dogodnych pojemnościach i cenach:

Cena 3,5 ml produktu to 150 USD, 2,0 ml - 98 USD, a opakowanie o pojemności 1 ml kosztuje 55 USD.

RevitaLash Cosmetics

RevitaLash Cosmetics jest globalnym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów upiększających do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Kolekcja produktów tej firmy założonej w 2006 r. obejmuje nagradzaną odżywkę do pielęgnacji rzęs RevitaLash® Advanced i odżywkę do pielęgnacji brwi RevitaBrow® Advanced i dostępna jest w gabinetach lekarskich, spa, salonach kosmetycznych i specjalistycznych sklepach w 70 krajach. Spółka RevitaLash, wspierająca charytatywne inicjatywy na rzecz walki z rakiem piersi, przekazuje część dochodów na programy badawcze i edukacyjne na rzecz społeczności pacjentek zmagających się z tą chorobą, przez cały rok, nie tylko w październiku. Więcej informacji na stronie www.revitalash.com. [Linia RevitaLash Advanced nie jest dostępna w Kalifornii]

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1475344/RevitaLash_Cosmetics_Curl_Effect_Before_After.jpg

Źródło: RevitaLash Cosmetics

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 30.03.2021, 14:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.